Podkłady na biurko z kalendarzem A2

Kalendarze dobrą formą promocji przedsiębiorstwa

Firmy szukają różnego rodzaju rozwiązań, które wsparłyby działania marketingowe. Skuteczną formą reklamy wśród klientów są praktyczne materiały drukowane, takie jak różnego rodzaju kalendarze. Są one użyteczne, więc klienci chętnie je zbierają i korzystają z nich na co dzień. Dzięki temu cykl życia i ekspozycja reklamy trwa okrągły rok, a nie tylko kilka dni lub nawet godzin, jak w przypadku ulotek i broszurek. Do najchętniej zabieranych kalendarzy należą takie rodzaje jak: podkłady na biurko z kalendarzem A2, kalendarze trójdzielne, jednodzielne, kalendarzyki książkowe i listkowe. Na rynku działa wiele firm, które zajmują się produkcją kalendarzy. Gorący okres w tej branży zaczyna się już w sierpniu, dlatego warto zwracać się z zapytaniem ofertowym już w wakacje.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.

YOU MAY LIKE

Stojaki reklamowe

GADŻETY DLA FIRM POZNAŃ Firmowe gadżety Wiele firm decyduje się na zamawianie gadżetów dla siebie w celach reklamowych oraz dla swoich pracowników. Takimi gadżetami, produkcją ich, zajmuje się odpowiednia firma, którą wystarczy znaleźć w sieci. Gadżety dla firm Poznań - takie hasło odpowie nam kto w Wielkopolsce się tym zajmuje. Jak już znajdziemy dla siebie odpowiednią firmę będziemy mogli wybrać jakie dokładnie gadżety nas interesują. Długopisy, ołówki, notesy, breloki, pendrive, cukierki reklamowe, podkładki pod myszy, smycze do kluczy - to najpopularniejsze artykuły, jakie zamawiane są przez właścicieli firm. Są też również kalendarze, w najróżniejszych modelach, które można powiesić u siebie w biurze lub podarować swoim klientom, którym taki kalendarz zawsze na pewno się przyda. Cena za takie gadżety jest najróżniejsza. Zależy to też od tego w jakiej ilości będziemy je zamawiać. W Poznaniu znajdzie się odpowiednia firma, która na pewno bardzo chętnie przyjmie od nas zamówienie i wyprodukuje dla nas najfajniejsze gadżety.

Szybkie notatki z telefonem przy uchu Historia znana powszechnie. Odbieramy telefon, a w trakcie rozmowy okazuje się, że musimy coś pilnie zapisać, szukamy więc na gwałt jakiejś kartki. Najszybciej w ręce wpada nam oczywiście ta najmniejsza. I teraz trochę ekwilibrystyki. Telefon dociskamy ramieniem do ucha albo karteczkę łokciem do biurka. Jeśli mamy w tym wprawę, może się nawet udać. Tylko co z tego, skoro nasze zapiski utoną w stosie tego typu papierów. A wystarczy zainwestować w biuwar, czyli rodzaj wielkoformatowego notatnika. Pokrywa on nam całe biurko i kłopot niezliczonej ilości fiszek znika. Biuwary wykonywane są w różnych formatach (przeważnie tych dużych) i rodzajach. Najbardziej praktyczne i popularne łączą cechy kalendarza, terminarza i notatnika, a każda strona to np. oddzielny tydzień, czy miesiąc. Jeśli jesteśmy pracodawcą warto może pomyśleć o zakupieniu ich swoim pracownikom. Szczególnie, że wiele drukarni oferuje je w indywidualnym, firmowym wzornictwie. Biuwary

sitemap